Flaş Haber Haber Girişi : 19 Ekim 2018 23:30

Uzun Yakutiye Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı

Uzun Yakutiye Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı
1998 yılından bugüne Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin çeşitli kademelerinde müdürlük vazifesini yürüten Mehmet Uzun, ''hizmet için artık bende varım'' diyerek siyaset sahnesine çıktı.

Sercan Çetin'in Haberi/Yerel seçimler yaklaştıkça gönlünde hizmet aşkı olan,doğduğu ve yaşadığı memleketine hizmet etmek için ''artık bende varım''diyen isimler ortaya çıkmaya başladı.
O isimlerden biri Mehmet Uzun.Yıllardır Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönülden bağlı,parti çizgisinden çıkmayan Uzun,1992 ve 1993 yıllarında Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu Üyeliği,1994 ve 1995 yılları arasında ise MHP İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.
Erzurum Kamuoyu'nda karşılığı olan ve yöneticilik kabiliyetine güvenilen Uzun'un Belediyecilik tecrübesi de bulunuyor.
1998 yılından bugüne Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin çeşitli kademelerinde müdürlük vazifesini yürüten Mehmet Uzun,halen Büyükşehir Belediyesi'nde Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü görevinde bulunuyor.
Partisi ve ideali çizgisinde,şehrimize hizmete talipli olan Uzun,Milliyetçi Hareket Partisi'nden Yakutiye İlçe Belediye Başkanlığı için Genel Merkeze aday adaylığı başvurusunda bulundu.Bu kutlu göreve talip olan Uzun,gazetemizi ziyaret ederek,neden aday adayı olduğuna ilişkin açıklamada bulundu.
Erzurum'un en büyük İlçesi olan Yakutiye'nin her ferdinin gönlüne MHP'nin doğruluktan taviz vermez fikrini nakşetmek için aday adayı olduğunu belirten Uzun,belediyecilik birikimini ve tecrübelerini yakutiye halkının yararı için seferber edeceğini kaydetti.

flaşhaber ile ilgili görsel sonucu
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.