Sür Manşet Haber Girişi : 07 Haziran 2018 02:38

MHP'li Yurdigül vatandaşa 3 Hilal'li Ekmek Dağıttı

MHP'li Yurdigül vatandaşa 3 Hilal'li Ekmek Dağıttı
Fırına giren MHP’li Adem Yurdigül elleriyle yaptığı 3 hilal ekmekleri vatandaşa dağıttı.

Yurdigül 3 hilalli pide dağıttı Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Milletvekili Adayı Adem Yurdigül, seçim çalışmaları kapsamında bir ilke imza attı. Ara vermeden çalışmalarına devam eden Yurdigül, fırına girerek kolları sıvadı. Elleriyle açtığı pidelerin üzerine 3 hilal şekli veren genç aday, pideleri vatandaşlara dağıttı. Doğa ALCA MHP Erzurum Milletvekili Adayı Adem Yurdigül, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Erzurum’a adeta renk getiren genç milletvekili adayı, yine bir ilke imza attı. İftar saati öncesinde Ali Paşa Mahallesi’ndeki fırına gelen Yurdigül, önlüğünü giyerek kolları sıvadı. Elleriyle özenle açtığı pidenin üzerine susamlarla 3 hilal yapan Adem Yurdigül, daha sonra pideyi fırına verdi. Yaptığı pideler pişene kadar vatandaşlarla sohbet eden Yurdigül, geçmişte kısa bir süre de olsa fırında çalıştığını anlattı.


Pidelerin pişmesinin ardından fırına kürek sallayan genç siyasetçi, 3 hilalli pide ile basın mensuplarına poz verdi. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi dalında yüksek lisans yapan mimar Yurdigül, daha sonrasında fırındaki pidelerden vatandaşlara ikram etti. Yoldan geçen sürücülere de iftarlık olarak pideler dağıtan Yurdigül, herkesin Ramazan ayını kutladı. Yorulmadan çalışmalara devam ettiklerini belirten Adem Yurdigül, önemli projelere imza attıklarını ifade etti. Halkımızla bütünleşiyoruz diyen Yurdigül, "Seçim sürecinde ciddi projelere imzalar atıyoruz. Bugünkü projelerimizden biri de halkla bütünleşip, 3 hilal pidelerimizi ikram etmek. Biz Erzurum çocuğuyuz, yeri geldiği zaman fırına girip ekmek yapmasını biliriz, yeri geldiği zaman ata binip cirit oynamasını biliriz. Yeri geldiği zaman da Meclis'te memleketimizin sevdalısı olduğumuzu, Cumhur İttifakı'nı ve milletimizin bekasını haykırmasını çok iyi biliriz. Bu vesileyle arkadaşlarımızla bu ramazanda güzel anılara iştirak ediyoruz. Halkla çok güzel bütünleşip ittifakı, projelerimizi en güzel şekilde icra etmek için yola çıktık” diye konuştu. Çok sayıda vatandaşın akın ettiği fırında, iftar saatine kadar 500’ün üzerinde pide dağıtıldı. 


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.