• MHP
Erzurum Haber Girişi : 19 Kasım 2023 14:21

MHP'de aday yoğunluğu !

MHP Erzurum Yakutiye ilçesi Belediyesi Meclis Üyeliği için adaylık başvurularına yoğun ilgi, aday adayları başvuru belgelerini Başkan Sinan Demir'e teslim etti.

MHP Erzurum Yakutiye ilçesi Belediyesi Meclis Üyeliği için adaylık başvurularına yoğun ilgi aday adayları başvuru belgelerini Başkan Sinan Demir'e teslim etti.

31 Mart 2024 tarihinde düzenlenecek yerel seçimlere aylar kala, siyasi partilerde de seçim hareketliliği hız kazandı. AK Parti’nin ardından Cumhur İttifakı üyelerinden Milliyetçi Hareket Partisi’nde de aday adaylığı başvuru süreci başlamıştı. Genel Merkez tarafından belirlenen takvime göre aday adayları, 13 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında aday olmak istedikleri görevler için başvurularını yapabilecek. Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıkları için başvurular genel merkeze yapılırken, il ve ilçe meclis üyelikleri için belgeler partinin il ve ilçe başkanlıklarına teslim ediliyor.

BELGELERİ DEMİR'E TESLİM ETTİLER !

MHP'de devam eden aday adaylığı sürecinde

Erzurum Yakutiye ilçe başkanlığına müracat eden Meclis üyesi aday adaylarından Atillah Yağanoğlu , Timuçin Büyükdere ,İsmail İşleyen Gökhan Genç , Hasan Yamaç ve Selçuk Yıldız ilçe binasında ilçe Başkanı Sinan Demire Meclis Üyeliği için başvuru belgelerini teslim ettiler , MHP Yakutiye İlçe Başkanı Sinan Demir "Adaylık başvurusunda bulunan kardeşlerimize ve camiamıza hayırlara vesile olmasını dilerim" dedi.