Güncel Haber Girişi : 07 Aralık 2023 16:14

JOLLY JOKER FREEZONE KONSERLERİ BAŞLIYOR...

JOLLY JOKER FREEZONE KONSERLERİ BAŞLIYOR...
Vodafone FreeZone ve Jolly Joker gençler için yepyeni bir konser serisine imza atıyor. Jolly Joker FreeZone Konserleri 13 Aralık?ta JJ Vadistanbul?da düzenlenecek Son Feci Bisiklet konseriyle başlıyor. Toplam 5 şehirde gerçekleştirilecek konserlerin bilet

Vodafone, gençlik markası Vodafone FreeZone ile gençlere sadece avantajlı tarife dünyası değil, onların cebine ve tutkularına destek olan güzellikler de sunmaya devam ediyor. Vodafone FreeZone, Jolly Joker işbirliğiyle 5 şehirde gençlere hitap eden yeni nesil sanatçılarla Jolly Joker FreeZone Konserleri düzenleyecek. Aralık 2023 – Ocak 2024 döneminde gerçekleşecek konserlerde FreeZone’lular için biletler sadece 100 TL olacak. Vodafone FreeZone, toplam 5 konserde yaklaşık 2 bin FreeZone’lu genci ağırlamayı hedefliyor. 

 

 

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

 

 

“Vodafone FreeZone çatısı altında, gençlere her zaman yeni fırsatlar sunuyoruz. TOG’un Konda işbirliğiyle gerçekleştirdiği ‘Gençlerin İhtiyaçları Araştırması’na göre, gençlerin büyük çoğunluğu ekonomik koşullardan dolayı umutsuz ve iş bulmakta, özellikle pandemi sonrası sosyalleşmekte zorlandığını ifade ediyor. Kendini geliştirip yurtdışına gitmek isteyen, özellikle de dil ve kodlama konularında kendilerini geliştirmeye çalışan; %97’sinde akıllı telefon olan ancak sadece %66’sının mobil internet kullandığı bir gençlik görüyoruz. Bu araştırma, gençlerin ihtiyaçlarının özellikle ulaşım, yeme-içme, kişisel gelişim ve eğlence alanlarında yoğunlaştığını gösteriyor. Biz de bu ihtiyaçlardan yola çıkarak, FreeZone’lu gençler için sağladığımız güçlü faydalarla genç müşterilerimizin müzik keyfini dolu dolu yaşayabilmesine yardımcı oluyoruz. Gençler için Jolly Joker işbirliğiyle yeni ve çok özel bir konser serisi başlatıyoruz. Sadece İstanbul’da değil diğer şehirlerde de yaşayan gençleri kapsamak için 5 şehirde gençlere hitap eden yeni nesil sanatçılarla Jolly Joker FreeZone Konserleri düzenleyeceğiz. Bu konserlerde FreeZone’lular için biletler sadece 100 TL olacak. Toplam 5 konserde yaklaşık 2 bin FreeZone’lu genci ağırlamayı hedefliyoruz. Vodafone FreeZone olarak, genç müşterilerimizin yaşam tarzlarına uyan ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

 

 

 

İstanbul’dan Gaziantep’e konserler serisi

 

 

 

Jolly Joker FreeZone Konserleri serisi, 13 Aralık Çarşamba günü JJ Vadistanbul’da düzenlenecek Son Feci Bisiklet konseriyle başlayacak. Seri, 20 Aralık Çarşamba günü JJ Bursa’da düzenlenecek Adamlar, 12 Ocak 2024 Cuma günü JJ Ankara’da düzenlenecek KÖFN ve 16 Ocak 2024 Çarşamba günü JJ Adana’da düzenlenecek Perdenin Ardındakiler konserleriyle devam edecek. Serinin son konseri ise 17 Ocak 2024 Perşembe günü JJ Gaziantep’te düzenlenecek Perdenin Ardındakiler konseri olacak. 

 

 

 

Mağazadan ya da uygulamadan indirim kodu alınabiliyor

 

 

 

Vodafone FreeZone’lular Vodafone mağazalarında bulunan QR kodu okuttuktan sonra kişisel dijital asistan TOBi üzerinden indirim kodunu alarak Biletix’ten satın alım yapabiliyor. Dileyen gençler, Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Happy içindeki Jolly Joker Kampanyalar sayfasından indirim kodunu alarak yine Biletix’ten satın alabiliyor.

 

 

 

Ayda yaklaşık 540 TL’lik fayda

 

 

 

Vodafone FreeZone’lular tarifelerine ek olarak Tiktok, Instagram, PubG Mobile gibi en popüler uygulamalarda geçerli her ay internet hediyesi, sinema ve otobüs bileti indirimleri gibi avantajlardan da yararlanabiliyor. Vodafone FreeZone, sağladığı bu avantajlarla bir kişiye aylık yaklaşık 540 TL’lik fayda sunuyor.