Erzurum Haber Girişi : 12 Şubat 2024 21:42

İyi Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Canan Uçar, basına projelerini açıkladı!..

İyi Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Canan Uçar, basına projelerini açıkladı!..
İyi Parti Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Canan Uçar, basın mensuplarıyla buluştuğu kahvaltılı basın toplantısında projelerini açıkladı.

Erzurum Kadın Dostu Bir Kent Olacak!

Ben bu yolu kadınlar olmadan yürümeyeceğim.

 Erzurum Çocuk Dostu Bir Kent Olacak

Zengin-yoksul demeden bütün çocuklara kreş yapacağız, bütün anneler çocuklarını teslim edecekler ve bütün çocukları besleyeceğiz, büyüteceğiz.

Erzurum Engelli Dostu Bir Kent Olacak!

Akıllı, adil ve engelli dostu düzenlemelerimizle; sağlıktan ulaşıma, girişimcilikten istihdama her alanda engellilerin yanında olacağız.

 Erzurum Doğa Dostu Bir Kent Olacak!

Mevcut parklarda kadınlarımızın, çocuklarımızın ve gençlerimizin güvenle vakit geçirmelerini sağlayacak ve bu parkları engelli vatandaşlarımız için uygun hale getireceğiz.

 

Erzurum Hayvan Dostu Bir Kent Olacak!

Hayvan barınağını büyüterek yaşam kampüsü haline getireceğiz. Tesisimiz sokak hayvanları için acil müdahale, yük hayvanları için bakım üssü olarak hizmet verecek.

Şeffaf Belediyecilik!

Erzurum’da yepyeni bir şehircilik anlayışıyla hareket edeceğiz. Hoşgörülü, halka saygılı, herkese eşit davranan kenti dinleyen bir belediye olacağız.

Kapalı Pazar Alanı Yapacağız!.

Erzurum’da semt pazarı kültürünü geliştireceğiz. Erzurumluların semt pazarına erişimini kolaylaştıracağız ve vatandaşlarımızın adil ve sağlıklı gıdaya ulaşmasını sağlayacağız.

 Emekli Yaşam Kompleksi!

Torunlarıyla vakit geçirmek isteyen emeklilerimiz için çocuk bakim hizmeti verilecek.