Erzurum Haber Girişi : 10 Şubat 2024 20:21

Çelik'ten Gövde gösterisi

Çelik'ten Gövde gösterisi

İYİ Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Fatih Çelik'ten gövde gösterisi.
İYİ Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı, Mühendis Fatih Çelik, Dadaşkent'te SKM açtı.
Dadaşkent'teki SKM açılışına İl Başkanı Ensar Nuhoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan dayı Canan Uçar ve çok sayıda vatandaşkatıldı. 
Açılışta bir konuşma yapan İYİ Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Fatih Çelik, " Var gücümüzle çalışacağız. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Hep birlikte bu seçimden galip çıkacağız." dedi. 
İYİ Parti Aziziye Belediye Başkan Adayı Fatih Çelik, " İlçemizin her ferdi ile kucaklaşacağız. Her bir Aziziyelinin sorunlarıyla bire bir ilgileneceğiz. Hem ekonomik hem de manevi yönden elimizden ne geliyorsa yapacağız. Samimi olacağız. Seçilmemiz halinde kapımız sonuna kadar açık olacak. Dört duvara sıkışan yönetim anlayışından belediyemizi kurtaracağız. Hemşerilerimizin dertleri dertlerimiz olacak, Belediyeyi vatandaşımızla birlikte yöneteceğiz.Sizlerin verdiği her bir oyun hakkını vermek, Cenab-ı Allahın rızasını almak için gece gündüz çalışacağız. Adil bir biçimde hizmet edeceğiz, şeffah hesap verebilir bir belediyecilik anlayışıyla, kimseyi ötekileştirmeden çalışacağız. Birlikte başaracağız, 31 mart seçimlerinden galip çıkacağız."