Erzurum Haber Girişi : 09 Şubat 2024 19:11

Ak Parti Oltu'da Yavuz dedi

Ak Parti Oltu'da Yavuz dedi
AK Parti Genel Merkezden alınan karar doğrultusunda Oltu İlçe Başkanlığına Burtay Oğuzhan Yavuz atandı.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Oltu İlçe Başkanı Mükremin Uzun ve yönetimi istifa etmişti. AK Parti Genel Merkez’den yapılan atama kararı neticesinde yeni başkan Burtay Oğuzhan Yavuz seçildi. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Mehmet ;sekmen, aynı zamanda Ak Parti İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu yeni başkan Yavuz’u tebrik ederek çalışmalarında başarılar dilerdiler.

Sosyal medya hesabından bir tebrik mesajı paylaşan Başkan Küçükoğlu, “AK Parti Erzurum Oltu İlçe Başkanlığı'na Burtay Oğuzhan YAVUZ atanmıştır. Kıymetli Kardeşimize yeni görevinde üstün başarılar diliyorum. Türkiye Yüzyılı Vizyonu'na yakışır bir şekilde mihenk taşımız Oltu'yu el birliği ile inşa ve ihya edeceğiz” dedi.

Sekmen ise, “AK Parti Oltu İlçe Başkanlığı’mıza atanan Burtay Oğuzhan Yavuz kardeşimi tebrik ediyor; yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Oltu'muzu Türkiye Yüzyılı Vizyonu'na yakışır bir şekilde yeniden ihya etmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.