ABD Kuklası Kabe'yi Ayaklar Altına Aldı!

https://www.takvim.com.tr/dunya/2019/02/12/veliaht-prens-selmandan-skandal-hareket-kutsal-degerimiz-kbenin-tepesine-cikti

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ülkenin 2030 vizyonunu sergilemeye devam ediyor. özellikle "örnek lider" ve "geleceğin lideri" övgülerine "mazhar" olan Salman bu sefer de Kabe'nin tepesine çıktı. Geleneksel olarak törensel bir biçimde gerçekleştirilen Kabe'nin temizliği etkinliğine Veliaht Prens selman'da katıldı. Prens'in ajandasında bulunmayan bu etkinliğe sürpriz katılım, beraberinde üst düzey güvenlik önlemlerini de getirdi. KUTSAL DEĞERİMİZ OLAN KÂBE'NİN ÜSTÜNE ÇIKTI Üst düzey güvenlik önlemleriyle Kâbe'ye gelen Veliaht Prens, önce Hacr-ül Esved taşını öperken, daha sonra kurulan platform ile merdivenlerden Kâbe'nin içine girdi. Kâbe'nin içinde de namaz kılan Selman, daha sonra burada bir bez ile temsili temizlik yaptı. Temizliği sırasında kameralara da poz veren Prens, daha sonra Kabe'nin içindeki merdivenlerden en üstüne çıktı. . KABEYİ AYAKLAR ALTINA ALDI Osmanlı döneminde Kâbe'ye olan saygıdan dolayı kutsal mekandan büyük bir yapı yapılmazken, günümüzde "geleceğin lideri" olarak adlandırılan Prens, Kâbe'yi ayaklarının altına almaktan geri durmuyor. Veliaht Prens İbn Selman, 2017 yılında gerçekleştirdiği yumuşak saray darbesiyle ülkenin başına geçmiş ve çok sayıda muhalif prens ve aktivisti tutuklayarak hapse attırmıştı. Tutuklamaların ardından ülke tarihinde görülmemiş reformları da hayata geçiren İbn Selman son olarak adını Cemal Kaşıkçı cinayetinde duyurmuştu. İbn Selman'a yakın isimlerin talimatı ile bir Suudi heyet İstanbul'a gelerek, gazeteci Cemal Kaşıkçı'yı vahşi bir şekilde öldürmüştü. .

Veliaht Prensi Selman Kabe'nin üzerine çıktı! ile ilgili görsel sonucu

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.