Yunus Bülbül'den Muhterem Nur özrü!

Magazin Düzenleme Tarihi : 31 Ağustos 2020 22:25 Haber Girişi : 31 Ağustos 2020 22:29
Şarkıcı Yunus Bülbül, katıldığı bir canlı yayında 'Müslüm Gürses'i öldüren Muhterem Nur'dur' şeklinde bir açıklamada bulunmuş ve çok tepki çekmişti. Bülbül, artan tepkilerin ardından Kanal D'de yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programına bağlandı ve özür

Yunus Bülbül'den, "Müslüm Gürses'i öldüren Muhterem Nur'dur" sözleri için  özür

Oyuncu ve şarkıcı Yunus Bülbül, hafta sonu katıldığı bir canlı yayında Müslüm Gürses ve Muhterem Nur’un birbirlerine olan sevgisi konuşulurken son derece ilginç bir açıklamada bulunmuş ve Nur’un hayat arkadaşı Müslüm Gürses’i öldürdüğünü söylemişti.

Quark.Models.Entities.SuperContent?.Title

Yunus Bülbül'den 'Müslüm Gürses'i öldüren Muhterem Nur'dur' iddiası!

Muhterem Nur’un, Müslüm Gürses’i hasta olmadığı halde hastaneye götürdüğünü ve onun rahatsızlanmasına neden olduğunu söyleyen Bülbül, program sonrasında kendisine gelen tepkilerin üzerine sözlerine açıklık getirdi.

'Neler Oluyor Hayatta'ya bağlanan Yunus Bülbül, program sırasında cümlesinin yarıda kesildiğini belirterek, yanlış anlaşıldığını açıkladı. Bülbül, Müslüm Gürses ve eşiyle olan dostluğunun yıllara dayandığını, kötü niyetle konuşmadığını ifade etti. Müslüm Gürses’in ölümden çok korktuğunu belirtip, hastaneye karşı alerjisi olduğunu ama Muhterem Nur tarafından sürekli kontrole götürüldüğünü anlattı.

'Neler Oluyor Hayatta'nın sunucusu Hakan Ural’ın “ Net bir şekilde ‘Müslüm Gürses’i Muhterem Nur öldürdü’ dediniz” sözleri üzerine gaf yaptığını kabul ederek, Müslüm Gürses ve Muhterem Nur’un hayranlarından, sevenlerinden ve ailesinden özür diledi.

Yunus Bülbülden Muhterem Nur özrü Tepki çeken sözlerine açıklık getirdi