Yazık çok Yazık

Köşe Yazıları Haber Girişi : 20 Nisan 2022 19:07

Son dakika haberler: İsrail'den hain saldırı! Mescid-i Aksa'da cemaati  hedef aldılar; çok sayıda yaralı var... Peş peşe sert tepkiler..

Geçtiğimiz günlerde bu mübarek ramazan ayının ilk günlerin terör devleti İsrail Teröristlerini Müslümanların üzerine saldırmıştı ve İşgal altındaki Kudüs’te İsrail polisinin saldırıları sürüyor. İsrail polisi, Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa’ya sabah namazı kılmak için gelen binlerce Müslümana sert müdahalede bulundu.

Paniğe kapılan Müslümanlara, plastik mermi, göz yaşartıcı gaz ve ses bombasıyla saldıran İsrail polisi 152 kişiyi yaraladı. Kudüs’teki Kızılay tarafından yapılan açıklamada, yaralıları tedavi etmek için bir sahra hastanesi kurulduğu ve özellikle vücudunun üst bölgelerinden yaralanan birçok kişinin Kudüs’teki Al-Makassed Hastanesi’ne sevk edildiği aktarıldı. Yetkililer ayrıca, yaralı 2 kişinin durumunun ağır olduğunu belirtti.

400 MÜSLÜMAN TUTUKLANDI

Mescid-i Aksa’nın yöneticisi Şeyh Omar-Al-Kiswani, İsrail güçlerinin 400 kişiyi tutukladığı açıkladı.
İsrail polisinin gerçekleştirdiği saldırı, Ramazan ayının ikinci Cuma namazına katılması planlanan binlerce Müslümanın Mescid-i Aksa’da namaz hazırlığı yaptığı esnada düzenlendi.

Peki gerçek Yahudiler nerde ve neden sessiz gerçek Hristiyanlar, Museviler nerde niçin sessiz ben İsrail devletinin Yahudi olduklarından şüphe duyarım hiçbir Yahudi böyle kutsal mekanlara sala saldırmaz ve sessiz kalmaz bunlar teröristlerin saldırıları kan döküyor yazık yeter Allah aşkına yapmayın lütfen gerçek Yahudilere sesleniyorum bari siz susmayın Musevilikte, Hristiyanlıkta, Yahudilikte asla kan dökme yok kutsal yerlere saldırı olmaz olamaz hiçbir kitapta yazmaz ya siz nasıl Yahudisiniz H.Z Süleymanın mabedinde ibadet yapan Müslümanlara İsrail polisleri postallarıyla saygısızca mesnetsizce yakıp, kırıp, döküyor bu mu böylemi sahip çıkıyorsunuz. yazık hem de çok yazık.

Uğur akyol/erzurumpolitik.com

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.