Multi Turkey bünyesindeki AVM’lere TSE güvenli hizmet belgesi

Güncel Düzenleme Tarihi : 11 Kasım 2020 21:29 Haber Girişi : 11 Kasım 2020 21:31
Multi Turkey bünyesindeki alışveriş merkezlerinde hijyen ve toplum sağlığı kriterlerinin karşılandığı, TSE tarafından verilen ?COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi? ile tescillendi. Multi Turkey tarafından yönetilen AVM?lerin ?güvenilir, salgından etkilenmeyen

AVM'lere TSE güvenli hizmet belgesi

Liman balık

COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı ile resmi makamların yönergeleri doğrultusunda her türlü tedbirin alındığı Multi Turkey bünyesindeki AVM’ler’deki sağlık ve hijyen standartları, “TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi” ile tescillendi.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ile TSE’nin ortaklaşa başlattığı, alışveriş merkezlerine güvenli alışveriş sertifikası verilmesi ve belgelendirme çalışmaları kapsamında yapılan başvuru sonucunda, TSE’nin belirlediği hijyen ve toplum sağlığı kriterlerini karşıladığı belirlenen Multi Turkey bünyesindeki; Forum Bornova, Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Trabzon, Forum Aydın, Forum Ankara Outlet, Forum İstanbul, Forum Kapadokya, Marmara Forum, Forum Kayseri, Forum Gaziantep, Gordion AVM, Forum Erzurum ve Forum Magnesia AVM’leri, “TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi” almaya hak kazandı.

Böylece bu AVM’lerin “güvenilir, salgından etkilenmeyen ve hijyenik” çalışma ortamları oluşturmak amacıyla TSE tarafından hazırlanan kılavuzdaki koşulları yerine getirdiği, sağlıklı ve güvenli bir alışveriş ve yaşam ortamı sunduğu tescillenmiş oldu.

 

kokoreç