Kusurlarınızı tek dokunuşla yok edecek güzellik uzmanı – Xuraman Şakirli

Sağlık Haber Girişi : 14 Ekim 2021 10:12
"Güzellik kurban talep ediyor diyorlar, oysa güzelik sadece dikkat ve bakım istiyor. Peki nedir bu dikkat? Tabii ki, evde kendinizin yaptığınız bakımlar da önemli, fakat profesyönellerin bu alanda yardımını almak ta önemlidir."

"Güzellik kurban talep ediyor diyorlar, oysa güzelik sadece dikkat ve bakım istiyor. Peki nedir bu dikkat? Tabii ki, evde kendinizin yaptığınız bakımlar da önemli, fakat profesyönellerin bu alanda yardımını almak ta önemlidir."

Doğru uzmanı seçmek zordur, biz size rahatlıkla güvene bileceğiniz bir güzellik uzmanından bahs etmek istiyoruz. Azerbaycanlı kosmetolog Xuraman Şakirli oldukca yetenekli, profesyönel bir mutahassısdır, o, Bakü şehrinde çalışmaktadır. Onun prosedürleri
hanımlara yeni enerji, ferahlık veriyor, onlara zarif ve cezb edici görünüm bahş ediyor.

Tıp tahsili olan hanımımız yeteri kadar bilgiye de sahiptir. Xuraman hanımın yaptığı prosedürler botox, pilingler, plazmaterapi, mezoterapi, yüzün derinden temizlenmesi, yüz döküntülerinin tedavisi, yüz ovalinin inceltilmesi, ağız etrafı kırışların açılması, doğal burun dolgusu, gözaltı ışık dolgusu, doğal dudak dolgusu, alın dolgusu, biorevitalizasiya, saç dökülmesinin karşısının alınması gibi prosedürlerdir. O, kadınlara yalnız güzellik değil hem de sağlıklı ve genç deri bahş ediyor ve bütün bunları yaparken doğallıktan uzaklaşmıyor. Onun kullandığı dolgular yalnızca doğal dolgulardır.

Xuraman hanım doğal olmayan her şeye karşıdır. Bu işte bu kadar yetenekli olması ile beraber yeteri kadar bilgisi ve tecrübesi de var. Ve bu bilgiyi kazanmayı tek başına başarmıştır. O, Türkiyede, Gürcüstanda eğitimlerde olmuş, İsrailden Azerbaycana gelen uzmanlardan eğitimler almıştır. Kosmetoloğun yaptığı prosedürler kaliteli ve özel olması ile her zaman farkını belli etmiştir. Güzellik en çok kadına yakışır, güzelliyi görmeyi ve göstermeyi de en iyi kadın bilir. Zarif dokunuşlarıyla hanımların güzelliğini kusursuz şekilde en doğal haliyle öne çıkarmak Xuraman hanımı farklı yapan özelliktir.

Yüzümüzün güzelliği ile beraber temizliği de önemli, ciddiye alınmalı bir konu. Yüz bakımı ve temizliği için teknolojiyi doğru kullanmak, kosmetolji ürünleri doğru tatbik etmek, sözün hakiki anlamında becerik talep ediyor. Bu yönden de Xuraman Şakirliye gönül rahatlığı ile kendinizi emanet ede bilirsiniz. Çünki o her prosedürü en ince detayına kadar biliyor ve hiç bir şeyi gözden kaçırmıyor. İster işine olan özeni, ister profesyönelliği, isterse de yeteneği ile güzellik sektöründe kendinden söz etdirmişdir.

Onun hastaları ile olan davranışları, elde etdiyi sonuçlara onlarla birlikte sevinmesi de onun bu kadar talep görmesinin
sebeplerindendir. Sevip-seçilmeyi, işi ve yeteneği ile her zaman önde olmayı başarmış Xuraman hanıma bu başarıların daim olmasını diliyoruz