Erzurum Düzenleme Tarihi : 30 Temmuz 2020 21:23 Haber Girişi : 30 Temmuz 2020 21:34

İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun'dan Kurban Bayramı mesajı

İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda millet olma bilincinin güçlendiği, kardeşlik ve dayanışmanın zirveye çıktığı bir kurban bayramına ulaşmanın sevincini tüm Erzurum ve İspir halkının birlikte yaşadıklarını i

Ahmet Coşkun Belediye Başkan Adayı

İspir  Belediye Başkanı Ahmet Coşkun'dan Kurban Bayramı mesajı
İspir  Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda millet olma bilincinin güçlendiği, kardeşlik ve dayanışmanın zirveye çıktığı bir kurban bayramına ulaşmanın sevincini tüm Erzurum ve İspir halkının birlikte yaşadıklarını ifade etti.
Başkan Ahmet Coşkun,  yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan biri olan mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecan ve mutluluğu içinde olduğunu belirterek,  öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin ülkemiz,  Erzurum, İspir, İslam âlemi ve insanlık için hayırlar getirmesini diledi.
 
Başkan Coşkun, mesajında şu görüşlere yer verdi:
 
 “Daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Allah’tan temenni ediyorum. Bayramlar; insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, toplumda millet olma bilincinin şekillendiği ve güçlendiği müstesna günlerdir.
 
İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir.  Bu vesileyle Türk İslam aleminin ve tüm hemşehrilerimizin Kurban Bayramını en içten duygularımla tebrik ediyor; sağlık, mutluluk ve esenlik temennilerimle bayramı bayram tadında coşku ve muhabbetle geçirmelerini gönülden diliyorum.”