Güzelliyinizi bire on kat artıracak mucizevi plastik cerrah Cemile Hüseynova

Sağlık Haber Girişi : 14 Ekim 2021 10:15
"Güzellik insana yaratılıştan verilmiş bir hususiyyetdir, bazen sadece bunu öne çıkarmak gerekir. Güzelliyinizi ortaya çıkarmakta size yardım edecek bir meslekde plastik cerrahlıktır."

Mesleği ile insanlara güzellik bahş edenlerden biri de doktor plastik-cerrah Cemile Hüseynovadır. Plastik cerrahide Azerbaycanda büyük başarılara imza atmış doktorumuz Baküde çalışmaktadır. Cemile hanım Azerbaycan Tıp Üniversitesinde tıp eğitimi aldıktan sonra A.Aliyev adına Azerbaycan Devlet Hekimlerin Tekmilleşdirme İnstitunun Plastik ve Rekonstruktiv Cerrahi kliniğinde görevine başlamıştır.

Kısa sürede o, burada şube müdürü görevine yükselmiştir. Plastik cerrahide üst-alt göz kapağının kaldırılması, bulhorn ameliyyatı, liposaksiya, abdominoplasti, meme küçültme ameliyyatları yapıyor. Bunlardan başka Cemile hanım ginekoloji estetikle de meşkul oluyor. Her zaman kendi üzerinde çalışan doktorumuz bu ameliyyatları öğrenmek için çok
çalışmıştır. Cemile hanım her zaman gerçekleştire bileceği maksatlar belirlemiş, bu maksatlara doğru emin adımlarla irelilemiştir. Çalıştığı sektör rekabetli olsa da, bu onu asla korkutmamış, aksine daha çok motive etmiştir.
Cemile hanımı motive eden diğer bir şey ise hastalarının ona olan sonsuz güvenidir. Profesyönel bir doktor bu güveni hastalarına vermeyi başarandır. İşinde gece-gündüz bilmeyen, günün her saatinde hastalarının yardımına koşan, gerekdiğinde gece uykusundan bile uyanıp hastalarının sorunlarını dinleyen, hatta onların evlerine kadar gidip onları ziyaret eden doktora neden güvenmeyesin ki? O, ameliyyatları bitirdikten sonra da hastalarının durumu ile her zaman ilgileniyor. Cemile doktoru seçen her hasta da biliyor ki, doktorumuz hastlarının sağlığına ve onların görüntüsüne çok önem veriyor. Bu yüzden de onun ameliyyatlarının sonuçu muhteşem ötesi oluyor. Cemile hanım tıptaki yenilikleri elde etmeye, öğrenmeye her zaman açıktır, o, konferanslara, eğitimlere katılarak sertifikalar alıyor. Aynı zamanda işindeki başarılar dolayısıyla ödüller de almıştır. Başarı kazanmak kadar onu korumak da zor. Cemile Hüseynova ister mesleki yetenekleri, isterse de insanlığı ile bu başarılara sonuna kadar layıktır ve bu başarıları korumak onun için zor değil, çünki o sektörünün en parlak yüzüdür.Doktor seçmek oldukça zordur, eğer siz de kendinizi, bedeninizi sevmek istiyorsanız, seçeceğiniz plastik cerrah Cemile
Hüseynova olmalı. Çünki o, plastik cerrahinin, hususile de, ginekoloji estetiğin en çok ameliyyatlarından bahs etdiren doktorudur.

Etiketler : HAKAN DİKMEN