Bir eşcinsel filmi daha Türkiye'de vizyona girdi! '85 yazı' filmine vatandaş tepkili...

Sinema Düzenleme Tarihi : 17 Kasım 2020 21:33 Haber Girişi : 17 Kasım 2020 21:34
Eşcinsel kimliğiyle öne çıkan Fransız yönetmen François Ozon'un '85 yazı' adlı eşcinsellik konulu filmi Türkiye'de de vizyona girdi. Sinema salonlarında tehlike saçan filme tepkiler gecikmedi.

Bir eşcinsel filmi daha Türkiye'de vizyona girdi! '85 yazı' filmine vatandaş tepkili...

Liman balık

Küreselcilerin insanlara dayattığı eşcinselliğin hayatın her alanında dayatılması vatandaşları isyan ettirmeye devam ediyor. Son olarak '85 yazıadlı filmde eşcinselliğin konu edilmesine rağmen Türkiye'de de vizyona girmesi 'yeter artık' dedirtti.

ÇOCUKLARIMIZI SİNEMAYA GÖTÜREMEYECEK MİYİZ?

Eşcinsel kimliğiyle öne çıkan Fransız yönetmen François Ozon'un 16 ve 18 yaşındaki ii erkeğin eşcinsellek kimliklerini öne çıkaran '85 yazı' filmini sinema salonlarında gören vatandaşlar tepkilerini sosyal medyada dile getirmeye başladı. Dayatılan eşcinsellik baskısına karşı çocuklarının geleceğinden endişe eden ebeveynler, 'Çocuklarımızı artık sinemaya götüremeyecek miyiz?' sorularını sormaya başladı.

GELECEĞİMİZ TEHLİKEDE DEVLET SESSİZ

kokoreç

Televizyon ekranlarında, internette, sinemada, sosyal medyada ve hayatın her alanında ağırlığını her geçen gün hissettirmeye devam eden 'eşcinsellik baskısı'na karşı devletin kurumlarının herhangi bir çalışma yürütmemesi gelecekteki tehlikenin boyutlarını ortaya koymaya yetiyor.