Genel Haber Girişi : 26 Mayıs 2023 22:12

Bioderma ile Milli Voleybolcu Saliha Şahin, bir araya gelerek “Akne problemini yüzünde büyütme” dedi!

Ekobiyolojiden güç alan dermokozmetik marka Bioderma tarafından karma, yağlı ve akne eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen Sébium Serisi, sponsor olduğu Milli Voleybolcu Saliha Şahin ile dijital reklam filminde buluştu.

Sürdürülebilirlik, toplumsal sorumluluk ve toplumsal fayda sağlama yaklaşımı ile çalışmalarını sürdüren Bioderma, Türkiye’de sporu ve sporcuları desteklemeye devam ediyor. 2021 yılında Türkiye Voleybol Federasyonu ile iş birliği yaparak Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri’nin resmi sponsoru olan Bioderma, 2023 yılında bireysel olarak da sporcuları desteklemeye başladı. Marka, Sultanlar Ligi’nde normal sezonu yenilgisiz şekilde tamamlayan milli voleybolcu Saliha Şahin’e sponsor oldu.

Milli voleybolcu Saliha Şahin, Bioderma Sébium’un reklam yüzü oldu! 

Başarılı sporcu Saliha Şahin, karma, yağlı ve akne eğilimli cilde sahip hem genç/ergen kadın ve erkeklerin hem de yetişkin aknesi yaşayan kişilerin problemlerine çözüm sunan ve dermatologlar tarafından reçetelenen Bioderma Sébium için kamera karşısına geçti. Saliha Şahin’in yaşadığı akne problemi ve hayatına olan yansımasından ilham alınarak hazırlanan reklam filmi, akne karşıtı etki sunan cilt bakım rutini Sébium Foaming Gel ve Sébium Kerato+ ile uzman çözümler sunduğu mesajını veriyor. 

İzleyenlere ilham veren bir hikayeyle dijital dünyada yerini alan reklam filminde Saliha Şahin; akne probleminin hayatında yarattığı hem fiziksel hem de psikolojik zorluklar karşısında pes etmeden yoluna devam ediyor ve “akne problemini yüzünde büyütme” diyerek bu probleme Sébium Foaming Gel ve Sébium Kerato+ ile birlikte çözüm buluyor.

Reklam Künyesi
 
Reklamveren: Bioderma Türkiye
NAOS Ülke Müdürü: Bayram Kaymak
Reklamveren Yetkilileri: Melis Aytaş, Tılsım Yiğit Angın, Rana Usta, Tolgar Şaşmaz
Reklam Ajansı: aRthuR Istanbul
Prodüksiyon Şirketi: Gogo Project
Yönetmen: Cem Adiyaman