Başkan Bingöl, Alvar mahallesini dinledi

Erzurum Haber Girişi : 24 Kasım 2021 23:51
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Erzurum il Başkanı AV Vahit Bingöl Pasinler ilçesine bağlı Alvar mahallesinde il yönetimiyle beraber çiftçinin sorunlarını dinledi.

Fotoğrafı Aç

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Erzurum il Başkanı A Vahit Bingöl Pasinler ilçesine bağlı Alvar mahallesinde il yönetimiyle beraber çiftçinin sorunlarını dinledi.

Erzurum İl Başkanı AVahit Bingöl’ün yanı sıra, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanlarının da bulunduğu programın ilk durağı Alvar mahallesinde gerçekleştirildi.

DEVA Partisi İl Başkanı A Vahit BingöldeÇiftçinin sorunu sulama amaçlı sondaj yapılarak kuyalarin açılması zamların vatandaşı çaresiz bırakması yemin gübrenin akaryakıtın unun yemin samani aşırı pahalliliği Alvar barajının ihalesinin söz veripde yapılmaması köylüyü perişan etmiş çaresizlik hat safhada. de şunları kaydetti: Alvarlı vatandaşlarımız ve muhtarımızın bizleri sorunlarına ortak ettiği ve gösterdiği güler yüz ve misafirperverlik için çok teşekkür ederiz. Biz DEVA Partisi olarak ilimizin, halkımızın tüm sorunlarına çözüm arama derdindeyiz. Sadece muhalefet olsun diye doğru bir şey varsa karşı çıkmıyor aksine destekliyoruz. Yanlışın da yanlış olduğunu söylüyor alternatif çözümü de sunmaktan imtina etmiyoruz. Ayrica DSİ kuyuları  açması köylü kendi arasında para toplayıp en az 1 milyon ücret karşılığı yaotiracaklarını söylediler fakat bu sıkıntı ortamında hane başı 5000 TL üzerin de para ödemeleri lazım bu ortamda hayvanlarimiza yem alamıyoruz bu parayı nasıl verelim yetkililerden bize sahip çıkmalarını bekliyoruz. Hizmetlerden her vatandaşın adil ve eşit şekilde yararlanması rövanşist ve partizanca hareket edilmemesi, hele hele özellikle belediye başkanı ve milletvekili seçilenlerin parti rozetlerini bir kenara bırakıp herkesin ve her kesimin sesi ve nefesi olması gerektiğine inanıyoruz. Oy verenle vermeyen diye bir ötekileştirmenin olması o kişinin o işe layık olmadığını gösterir” dedi.

 

Fotoğrafı Aç

Fotoğrafı Aç

Fotoğrafı AçFotoğrafı AçFotoğrafı AçFotoğrafı Aç

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.